Kategorie: Wszystkie | Kultura | Ludzie | Oglądane | Planer | Rozmowy | Techniczne | Śmieci z Sieci
RSS
piątek, 23 stycznia 2009
in vitro
Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny w odpowiedzi na projekt ustawy bioetycznej Gowina zaangażowała się w pracę nad alternatywnym, obywatelskim projektem. Na stronie Federacji możesz wesprzeć tę inicjatywę, angażując się w Społeczny Komitet Poparcia dla Obywatelskiego Projektu. Przyda się każda pomoc - od zbierania podpisów po umieszczanie informacji na stronach i blogach. 

A w sobotę (24.01.) kto może niech jedzie do Warszawy, o g. 13:00 pod Sejmem rozpocznie się protest przeciwko ustawie Gowina. 
Tagi: svefn
18:16, mademoiselle.elisabeth , Planer
Link Dodaj komentarz »
sobota, 10 stycznia 2009
pokaż cycki
o piersiach mogłabym pisać długo, bo nie dość, że piękne, to jeszcze kontrowersyjne. od zbawiennego wpływu dobrze dobranego stanika do karmienia piersią w miejscach publicznych. od nagości w mediach po kuriozalną sprawę szczecinianek a stąd już blisko do szwedzkich basenów.
a tak naprawdę chcę cię podzielić projektem, który uwielbiam:
Uncovered Jordana Mattera, to kilkadziesiąt zdjęć kobiet topless w Nowym Jorku (w przeciwieństwie do większości miejsc, gdzie tylko mężczyźni mogą paradować z gołym torsem, w Nowym Jorku kobiety także mają takie prawo). Kobiety na zdjęciach zostały uchwycone podczas normalnych codziennych czynności - na robieniu zakupów, łapiących taksówkę, spacerujących, kobiety młode i stare, szczupłe i pulchniejsze. 
Ulubionych zdjęć mogłabym wrzucić kilkanaście, lepiej obejrzeć samemu tutaj.


jordan matter Uncovered
Tagi: svefn
19:26, mademoiselle.elisabeth , Oglądane
Link Dodaj komentarz »
piątek, 02 stycznia 2009
rytualna notka poświąteczna
bo to aż głupio, że ani życzeń nie było ani najmniejszej wzmianki nawet, a ile osób ma to szczęście nie obchodzić? można nie chodzić po sklepach w gorączkowych poszukiwaniach prezentów, nie kupować choinki i nie spędzać całych dni na gotowaniu/sprzątaniu, nie odpowiadać na smsy, mejle i ignorować opisy na gg, ale większość ma jednak tych bliższych i dalszych krewnych, żądających spłacenia daniny.

święta minęły mi w tym roku wyjątkowo pozytywnie. udało się przetrwać bez paraliżującego stresu, który normalnie dopadał mnie już w okolicy wszystkich świętych (kiedy to hipermarkety zaczynają napełniać bombkami opróżnione z lampionów szafki a telewizor nie pozwala zapomnieć, że coraz bliżej święta). niewątpliwie największy udział ma w tym pozytywnym podejściu własne mieszkanie, które umożliwia nieuczestniczenie w domowym rytualne wyżywania się na sobie, do którego można szybko uciec z męczącej wigilijnej kolacji i zapewnia potrzebny spokój i samotność po całej powykrzywianej miłości, którą próbowali cię stłamsić cały wieczór.
nawet śpiewanie kolęd niosło ze sobą odrobinę przyjemności, ale to po prostu z braku możliwości śpiewania głośno gdziekolwiek. potrzeba tej aktywności dała o sobie znać też podczas sylwestra, ale przecież każdemu zdarza się upić ;)
Tagi: svefn
21:55, mademoiselle.elisabeth
Link Dodaj komentarz »