Kategorie: Wszystkie | Kultura | Ludzie | Oglądane | Planer | Rozmowy | Techniczne | Śmieci z Sieci
RSS
środa, 18 listopada 2009
I

Wysyp biseksualnych plotek nas dopadł (od kiedy zamiast pudelka pierwszą stroną którą rano otwieram są lesploty ;).

Angelina Jolie podobno znów romansuję ze swoją dawną kochanką (ale plotek o angelinie jest tyle, że nie warto wierzyć, lepiej pojechać i się samemu przekonać, ktoś chętny na wyprawę? podobno od każdej osoby na ziemi dzieli nas ok. 5-7 osób, szukam więc kogoś, kto zna kogoś, kto zna olbrychskiego, tak na dobry początek znajomości), a Kristanna Loken - znana z Terminatora była dziewczyna Shane rzuciła męża i związała się z kobietą.

Plotki plotkami, ale bardzo fajny wywiad z tą drugą można przeczytać, między innymi o tym, co drażni każdego biseksa, czyli ignorowaniu naszej orientacji

"everybody is so quick to attach a label. If you’re with a man, now you’re considered straight. If I’m with a woman, I’m a lesbian. I think labels are very confining and restrictive, and I think people should just be able to be happy with the person they choose, regardless of the gender and the title"

komforcie, jaki daje pogodzenie się z własną seksualnością i wyjście z szafy.

wywiad tu, a parę spraw, które zostały w nim poruszone nadaje się do rozwinięcia w osobnych notkach, może mi się niedługo uda.

Tagi: svefn
12:18, svefn7 , Ludzie
Link Komentarze (4) »
piątek, 06 listopada 2009
Siatkówka nie dla biseksów?
Moja przyjaciółka organizuje spotkania "Klubu Lesbijskiej Siatkówki" we Wrocławiu.
Koncepcja jest bardzo prosta - co pewien czas, w czwartkowe wieczory, wynajmuje salę PWr, na której opłacenie zrzucają się dziewczyny grające (ostatnio pojawiła się opcja, która możliwie zapewni sponsoring tejże). Po radosnym odbijaniu piłki, chętne zmierzają na piwo, mniej chętne - do domów. Inicjatywa świetna, atmosfera również (wiem, bo byłam sprawdzić, mimo że sama nie grywam :P). Po więcej szczegółów można się udać na stronę ich Grupy w portalu InnaStrona, czyli KLIKNĄĆ TU.

W związku z powyższym, opowiadam o tej grupie mniej lub bardziej branżowym znajomym i kolejna już osoba zapytała mnie czy biseksualistki też mogą przyjść i czy nie zostaną pożarte z kosteczkami za to kim są.
Tak duży jest nasz strach przed nietolerancją ze strony lesbijek...

A Klub jest bardzo otwarty - zapewniam.
Przyjść może każda dziewczyna, która ma ochotę pograć w siatkówkę - niezależnie od preferencji. Bo choć z nazwy grupa jest lesbijska, to nikt nie pyta na wejściu o orientację, a wiem, że ponoć i heteryczki się zdarzają ;)


update:
Dla niemających swojego konta na IS-ie, powstała stronka informacyjna, którą zostawiam TU i wrzucam w linki.
04:06, melankolija , Planer
Link Dodaj komentarz »