Kategorie: Wszystkie | Kultura | Ludzie | Oglądane | Planer | Rozmowy | Techniczne | Śmieci z Sieci
RSS
wtorek, 30 marca 2010
Ruchy! Kluchy…leniwe… ;)
Oj, rozleniwiłyśmy się obie i nam blog zamarł.
Svefn szaleje w KPH, ja "szalałam" na uczelni, ale muszę wyhamować, bo od kilku dni jestem na czynnym urlopie dziekańskim.
Czy to znaczy, że mam więcej czasu na pisanie? Poniekąd. Mam normalne zajęcia, więc wolnych minut mi nie przybyło, ale jestem zmuszona się trochę uporządkować i to dobrze rokuje między innymi temu blogowi ;)

Do rzeczy: ogarniam się i wracam. Możliwe, że z tematami stosunkowo dla mnie nowymi - feministycznymi. Tak się złożyło, że na liście miałam akurat proseminarium z retoryki dyskursu feministycznego, zapisałam się na nie - co z tego wyniknie, zobaczymy. Z innej tematyki powstają już szkice, kilka notek czeka na sprawdzenie i upewnienie się, że to, co naskrobałam w pośpiechu między zajęciami, w tramwaju lub przy obiedzie, warte jest publikacji.
A więc, do przeczytania w niedługim czasie! :)
wtorek, 05 maja 2009
Ale się zapuściłyśmy!
Nie lubię jak mi twory własne umierają, szczególnie śmiercią powolną i w męczarniach, a tu się zdecydowanie takie coś dzieje. Oj niedobrze.
Na swoje usprawiedliwienie mam jedynie chyba to, że wszelkie niemal dziedziny mojego życia ogarnęło pewne spowolnienie i np. kapelusz zapomniany ponad miesiąc temu u Elisabeth, zapewne leży tam nadal. Studia też jakoś zwolniły obroty (właściwie to ja na nich, nie one same), ale to już wiadomości na innego bloga ;)

Obiecuję poprawę.
W głowie od dwóch miesięcy krótka zajawka ciekawego babskiego programu; ostatnio trochę też przemyśleń o tzw. środowisku, ciotkach, butchach, klubach itp.; i do tego jeden prześwietny bloger do polecenia.
Tego ostatniego to chyba nawet zaraz tu wrzucę.
21:18, melankolija , Techniczne
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 30 listopada 2008
faza eksperymentów
trwa
12:59, mademoiselle.elisabeth , Techniczne
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 listopada 2008
Wygląd biseksualnego bloga

Tak lepiej?
Nie wiem, wciąż szukam czegoś odpowiedniego - z akcentem fioletu lub tęczy, minimalistycznego, z wąskim nagłówkiem (żeby na stronie widać było też kawałek notek, a nie tylko jakieś zdjęcie;), na jasnym tle, czytelnego.
Z braku laku i kit dobry, czyli tymczasowo zostajemy przy "minimalistycznych kwiatkach", bo tak się owa seria szablonów nazywa.
Na swój prywatny użytek korzystałam kiedyś z wersji czarnej.

15:58, biseksualna.m , Techniczne
Link Dodaj komentarz »