Kategorie: Wszystkie | Kultura | Ludzie | Oglądane | Planer | Rozmowy | Techniczne | Śmieci z Sieci
RSS
wtorek, 09 lutego 2010
Publiczna telewizja gejowska

Fala mody na gejów nie oszczędza również telewizji publicznej, co mnie osobiście odrobinę zaskoczyło (szczególnie po aferach z wyborami Pary Roku).

Nie żebym jakoś specjalnie śledziła przebieg najdłużej wyświetlanej polskiej telenoweli, czyli Klanu - ot, dzisiaj zdarzyło mi się widzieć kawałek. I trafiłam od razu na wątek śpiewaka/kompozytora i jego partnera, właściciela studia nagraniowego. O ile dobrze zrozumiałam intencje wprowadzenia wątku (a może raczej - epizodu) gejowskiego, to chodziło o ukrócenie zazdrości męża pewnej śpiewaczki. Nie spodziewam się rozwinięcia.

Jak jest naprawdę? Jeśli ktoś to ogląda, to chętnie się dowiem - poproszę o relacje :)

wtorek, 28 lipca 2009
Cejrowskiemu ...wała
Właśnie wróciłam do domu po spotkaniu z siostrą i trafiłam na moich rodziców oglądających program "Minęła dwudziesta", gdzie toczyła się rozmowa o homoseksualizmie pomiędzy Cejrowskim a działaczem partii Zielonych (wybaczcie brak nazwiska, w programie nie usłyszałam, a znaleźć nie mogę). Aż usiadłam na kanapie obok i zaczęłam słuchać. W kwestii tego co się działo, to pewnie każdy wie jakimi argumentami pan Cejrowski operuje, więc nie ma o czym mówić ("a pan ogranicza prawa homofobów", "niestety wiem, że w naszym kraju legalizacjia związków homoseksualnych nastąpi, więc swoją rodzinę stopniowo przenoszę do krajów gdzie to jeszcze długo nie będzie miało miejsca", oraz końcowe jego hasło: "namawiam do dyskryminacji pederastów").
Natomiast ja chciałam się podzielić bardzo osobistym spostrzeżeniem, że było mi niezmiernie miło przez te 15 minut siedzieć obok dwójki dorosłych ludzi, którzy jawnie śmieją się z katolicko-homofobicznych zagrywek.
Przynajmniej wiem, że jeśli kiedyś przyjdzie mi się wyoutować przed rodziną, to będę miała do czynienia z rodzicami otwartymi i o podobnych do moich poglądach.
21:11, melankolija , Oglądane
Link Komentarze (2) »
niedziela, 01 lutego 2009
sposoby na sesję
żeby przetrwać ciągłą naukę, oprócz obietnic, że w przyszłym semestrze będę pracować regularnie i na bieżąco, szukam w sieci ładnych zdjęć. 

Ellen von Unwerth, kiedyś modelka, dzisiaj jest fotografką mody. Jeśli przeglądacie kolorowe czasopisma, to an pewno widzieliście jakieś jej zdjęcia. Ja jednak aktualnie zakochana jestem w jednej sesji - opowieści.

jak powiedziała o tym sama Ellen

I love all the old pictures--of spanking and Bettie Page and corsets. But you can't do spanking in fashion, so I wanted to do a project where I could really let go and get girls who also love those things. I thought it would be even more sexy when there was a story to go with it, so it wasn't that difficult to write a little storyboard.

strona ładuje się długo, ale warto obejrzeć/poczytać całość
Tagi: svefn
02:22, mademoiselle.elisabeth , Oglądane
Link Komentarze (1) »
sobota, 10 stycznia 2009
pokaż cycki
o piersiach mogłabym pisać długo, bo nie dość, że piękne, to jeszcze kontrowersyjne. od zbawiennego wpływu dobrze dobranego stanika do karmienia piersią w miejscach publicznych. od nagości w mediach po kuriozalną sprawę szczecinianek a stąd już blisko do szwedzkich basenów.
a tak naprawdę chcę cię podzielić projektem, który uwielbiam:
Uncovered Jordana Mattera, to kilkadziesiąt zdjęć kobiet topless w Nowym Jorku (w przeciwieństwie do większości miejsc, gdzie tylko mężczyźni mogą paradować z gołym torsem, w Nowym Jorku kobiety także mają takie prawo). Kobiety na zdjęciach zostały uchwycone podczas normalnych codziennych czynności - na robieniu zakupów, łapiących taksówkę, spacerujących, kobiety młode i stare, szczupłe i pulchniejsze. 
Ulubionych zdjęć mogłabym wrzucić kilkanaście, lepiej obejrzeć samemu tutaj.


jordan matter Uncovered
Tagi: svefn
19:26, mademoiselle.elisabeth , Oglądane
Link Dodaj komentarz »