czwartek, 08 lipca 2010
Europride, Pomada i wiele ciekawych rzeczy

dzieje się i będzie się działo w Warszawie w ciągu najbliższych dni.

 

A tak przekornie, bo dla większości biseksualizm to wciąż synonim wstrętnej rozwiązłości, zapraszamy na spotkanie o poliamorii organizowane przez Tomka Kuleszę i Ankę Kozek wspólnie z Pomadą - 12 lipca o 17:30 w kawiarni Relaks na ulicy Puławskiej 48 w Warszawie. Jeśli jeszcze nie wiecie czym poliamoria jest - serdecznie zapraszamy.

 

Homiki się postarały i zrobiły przegląd wydarzen, co niewątpliwie ułatwia planowanie wyjazdu, do obejrzenia tutaj.

 

Ja już planuję sobie przebranie, cieszę się niesamowicie na grę miejską i zamierzam dobrze się bawić także na dyżurach w PrideHouse, gdzie serdecznie zapraszam :)

 

do zo w wawie

 

 

 

wtorek, 25 maja 2010
Debata o biseksualizmie
Nie wiem co mnie podkusiło, bo mówczyni ze mnie żadna, a wręcz jestem nieśmiałkiem-strachliwcem, ale klamka zapadła ;)

Jutro, tj. w środę, odbędzie się kolejna z cyklu debat oksfordzkich organizowanych przez wrocławski oddział KPH - tym razem mowa o biseksualizmie. Dobry czy zły? Prawdziwy czy wymyślony? Wygodny czy wykluczany?
Kto chce nas zobaczyć obie - Svefn i Rillę (na szczęście po jednej stronie barykady) - niech przyjdzie posłuchać o godzinie 20:00 do Falanstera.


Zbiorczo:
"Dylematy LGBTQ"
Miejsce: Klub/Kawiarnia Falanster
ul. Św. Antoniego 23, Wrocław
Czas: 26.05.10 r., godz. 20:00
Tagi: debata kph
15:01, melankolija , Planer
Link Komentarze (6) »
niedziela, 11 kwietnia 2010
Plany na kwiecień - bis
Żeby formalnościom stało się za dość:

W związku z żałobą narodową, zawieszone zostają wszystkie eventy organizowane przez KPH do 18.04 włącznie. Najbliższa Impreza Kobieca zostaje przeniesiona na 24.04, natomiast Dzień Milczenia tymczasowo schodzi z afisza - nie znamy jeszcze nowego terminu.
czwartek, 08 kwietnia 2010
Plany na kwiecień?

Tak, KPH pożera mi ostatnio dużo czasu i znowu tylko notka z zapowiedziami wydarzeń. Jakoś nie mam czasu usiąść i poskładać tych tematów, co mi się w głowie mnożą.

 

17 kwietnia o 14 zapraszam pod Pręgierz, będziemy obchodzić Dzień Milczenia. Więcej info na naszej stronie i na ogólnopolskim blogu Dnia Milczenia (gdzie możecie też znaleźć miasto bliższe wam, jeśli akurat nie będziecie we Wrocławiu). Takie akcje są niestety wciąż potrzebne. Dlatego, póki orientacja seksualna nie stanie się sprawą zupełnie przeźroczystą, póki za jej ujawnienie będą grozić nieprzyjemności, bądźcie z nami, okażcie solidarność.

A z przyjemniejszych zapowiedzi - tego samego dnia wieczorem w Prowokacji kolejna Impreza Kobieca, tym razem z motywem przewodnim - za przebranie w stylu wojskowym będą profity :)

środa, 03 marca 2010
Manifa + Kolejna Impreza

Zbliża się dzień kobiet i wszystkie związane z tym przyjemności/aktywności.

Zapraszam więc wszystkie panie i nie panie, wszystkie feministki, niefeministki i "nie jestem feministka, ale..." 7.03 (niedziela) o 14:00 pod Pręgierz, będziemy rozkręcać wrocławską manifę, w tym roku z hasłami ekonomicznymi :)

Następnego dnia w Mieszkaniu Gepperta (ul. Ofiar Oświęcimskich 1/2) będzie okazja poświętować dzień kobiet w alternatywny sposób. Cały program na facebooku, ja szczególnie zapraszam do Babskiego Kącika o 14 (bo będę siedzieć przy stoliku KPH i miło mi będzie z kimś pogadać) i na pokazy filmowe, o 18:30 Delikatnie nas zabijają 3, a potem o 20 Sonia i jej rodzina, Nasze ciała... ich pola bitwy i Pracująca matka. Wstęp wolny :).

A już tydzień później, czyli w sobotę 13.03 kolejna Wrocławska Impreza Kobieca. Jak już tak promuję fejsbuka w dzisiejszej notce, to zapraszam od razu do zapisywania się do grupy. Powoli ją rozkręcamy, jako najlepsze i najszybsze źródło informacji o wydarzeniach związanych z Kobiecymi. A że ostatnio było nas na imprezie tak dużo to i nasze ambicje zaczynają rosnąć, może za miesiąc-dwa zaczniemy szykować przy okazji imprez większe niespodzianki.

 

To by było na tyle z wrocławskich planów na najbliższe dni, a gdyby przypadkiem zaglądała tu jakaś czytelniczka/czytelnik z Poznania, to przyznaję się, że tam też zamierzam pomanifować, więc do zobaczenia :)

 
1 , 2 , 3